Senior24 – o nas

O Senior24

Senior24 to praca dla opiekunek osób starszych i asystentów seniorów w Niemczech, specjalizujemy się w świadczeniu usług opiekuńczych – poszukujemy opiekunek osób starszych dla klientów z Niemiec. Jesteśmy w stanie zagwarantować wyjeżdżającym z nami osobom ciągłość zatrudnienia na bardzo korzystnych warunkach.

Naszym celem jest długotrwała współpraca z opiekunkami i asystentami oparta na zaufaniu, przejrzystych warunkach oraz rzetelnych relacjach.
Posiadamy szeroki wybór ofert pracy, które są starannie dopasowane do oczekiwań - zarówno finansowych jak i osobistych.Troszczymy się nie tylko o osoby starsze ale również o opiekunów których zatrudniamy. Zależy nam na tym, aby osoby wyjeżdżające do pracy w Niemczech miały poczucie bezpieczeństwa i wiedziały, że w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc. Ważne jest poczucie spokoju i stabilizacji.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Jeleniej Górze.

I don’t think that I will ever be able to find the words to express my deep gratitude to you for all that you have done for me and continue to do. You are, quite literally, my lifesaver.

Linda Roberts, Wood Worker

I cannot thank you enough for your understanding and support through some difficult times. It is refreshing to work with someone who provides the utmost in professionalism and kindness.

Hugh Kelley, Lawyer

Team of professionals have helped us to improve many aspects of our life, social life included. The personal assistent works hard, we do not need to follow her around, she knows what to do.

Angelina Collier, Manager